Dziękujemy za zgłoszenie!
Już wkrótce nasz przedstawiciel handlowy skontaktuje się z informacjami o dalszych krokach.
DANE KONTAKTOWE

BODYPAK Sp. z o.o.

ul. Partyzantów 11D, 32-500 Chrzanów

NIP: 628-226-94-71
REGON: 367236280
KRS: 0000667930, Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, wysokość kapitału zakładowego 500 000,00 zł


Maciej Jutkiewicz HANDLOWIEC REGIONALNY

Obsługiwane województwa: pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, północna część lubuskiego i wielkopolskiego

TEL: 577 417 222 EMAIL: maciej.jutkiewicz@bodypak.pl

Michał Jasicki HANDLOWIEC REGIONALNY

Obsługiwane województwa: dolnośląskie, lubelskie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie, południowa część lubuskiego i wielkopolskiego

TEL: 730 555 087 EMAIL: michal.jasicki@bodypak.pl

Mariusz Pogorzelski HANDLOWIEC REGIONALNY

Obsługiwane województwa: łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, zachodnia część wielkopolskiego

TEL: 731 555 301 EMAIL: mariusz.pogorzelski@bodypak.pl

Kamil Fudała KOORDYNATOR ZAMÓWIEŃ

TEL: 883 555 063 EMAIL: kamil@bodypak.pl

Oskar Aust KOORDYNATOR ZAMÓWIEŃ

Obsługa reklamacji i zwrotów

TEL: 733 000 495 EMAIL: oskar@bodypak.pl

Tomasz Rogala KIEROWNIK SPRZEDAŻY HURTOWEJ

EMAIL: tomasz.rogala@bodypak.pl

Radek POMOC TECHNICZNA

EMAIL: radek@bodypak.pl

Dane do przelewów:

UWAGA - ZMIANA NUMERÓW KONT DO WPŁAT:

92 1050 1360 1000 0090 8008 1509 Wpłaty w PLN

PL 07 1050 1360 1000 0090 3094 9920 Wpłaty w EUR i USD


BODYPAK Sp. z o.o.

ul. Partyzantów 11D
32-500 Chrzanów

ING BANK ŚLĄSKI
SWIFT: INGBPLPW

W tytule należy podać numer Faktury VAT!

Formularz Rejestracyjny

Aby uzyskać dostęp do bazy produktów należy wypełnić prawidłowo formularz, po weryfikacji poprawności danych otrzymasz dane do logowania.

Dziękujemy za zgłoszenie!
Już wkrótce nasz przedstawiciel handlowy skontaktuje się z informacjami o dalszych krokach.